Üye Girişi

E-Posta
 
Şifre
  Site Üyeliği Şifremi Unuttum

Anasayfa Gelecek Etkinlikler
European training in basic laparoscopic urologic skills (E-BLUS) pratik sınavı
İstanbul’da 4-8 Eylül tarihleri arasında Istanbulda yapılacak olan WCE bünyesinde ilk kez olmak üzere 7 Eylül Cuma günü European school of Urology (ESU) ve EAU section of Urotechnology (ESUT) tarafından daha önce EUREP te ve EAU-Paris te uygulanan European training in basic laparoscopic urologic skills (E-BLUS) pratik sınavı yapılacaktır.

İstanbul’da 4-8 Eylül tarihleri arasında Istanbulda yapılacak olan WCE bünyesinde ilk kez olmak üzere  7 Eylül Cuma günü European school of Urology (ESU) ve EAU section of Urotechnology (ESUT) tarafından daha önce EUREP te ve EAU-Paris te uygulanan European training in basic laparoscopic urologic skills (E-BLUS) pratik sınavı yapılacaktır.

 

Daha önce Prag`da EUREP e katılmış ve katılmamış bütün asistan ve uzmanlara açık olan bu sınav sonunda EAU-basic laparoscopic  skills sertifikasi verilecektir. Sınav ile ilgili bilgiler  aşağıdaki linklerden temin edilebilir.

http://www.wce2012.org/?p=program.

http://hot.uroweb.org/about-this-training/.

http://hot.uroweb.org/

Sınava 16 aday kabul edilebilecek olup ilgili meslekdaslarimizin her türlü soruları ve sınava kayıt yaptırmaları için asgozen@yahoo.com adresine yazmaları rica olunur.


 

 

 


 Görüntülenme sayisi : 3076